Mobilitātes serviss -

kustības brīvība

Viens no svarīgākajiem 21. gs. un arī Audi servisa aspektiem ir mobilitāte. Par mobilitātes stūrakmeņiem ir kļuvuši mobilais tālrunis un pārvietošanās līdzeklis. Audi mobilitātes servisa būtība - palikt mobilam, kamēr automobilis atrodas Audi servisā. Mobilitātes serviss klientus nodrošina ar servisa īres automobili jeb aizstājējautomobili.

 

Mobilitātes serviss

"Møller Auto Rīga" servisa pieejamie īres automobiļu klāsts ar tādiem spēkratiem kā Audi A5, Audi Q3, Audi Q4 Etron un Audi Q5.

Automobiļi                 diena EUR ar PVN

A5, Q3, Q4 Etron       65,00

Q5                                 70,00

Lai izīrētu aizstājējautomobili, jums ir nepieciešams personas apliecinošs dokuments pase vai ID karte. Galvenie noteikumi – nododot automobili degvielas bākas rādītājiem jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā tie bija, un automobilī nedrīkst smēķēt. Ietaupiet savu laiku izvēloties Audi mobilitātes servisu!

Darba dienās 8.00-19.00

Tālr. +371 67097107, +371 23230383

Mobilitātes garantija

Garantijas noteikumi. Regulāri veicot apkopes Audi autorizētā servisā, jūs vienmēr paliksiet mobili. Šādi jūs sev nodrošināsiet ātru palīdzību ārkārtas gadījumos, un mēs gādāsim, lai jūs varētu turpināt ceļojumu — ar maiņas automobili, vilcienu vai lidmašīnu.

Mobilitātes garantijas pakalpojumi bojājuma gadījumā

1. Mobils jau no mājas durvīm - Mobilitātes garantija ir spēkā daudzās Eiropas valstīs (skatīt valstu sarakstu) gan atrodoties ceļā, gan pie pašām mājas durvīm.

2. Tūlītēja palīdzība bojājuma gadījumā - Bojājuma gadījumā palīdzību iespējams saņemt maksimāli ātri. Nelieli remontdarbi līdz 50 €, kas nepieciešami, lai ar automobili atkal varētu braukt, tiek veikti negadījuma vietā un bez maksas.

3. Evakuācijas pakalpojums - Ja bojājumu nav iespējams novērst uz vietas, automobilis tiek transportēts līdz tuvākajam Audi pārstāvim.

4. Maiņas automobilis - Kamēr pie Audi pārstāvja tiek veikts nepieciešamais remonts, uz šo laiku līdz piecām dienām (ieskaitot sekojošo nedēļas nogali vai svētku dienas) bez km ierobežojuma tiek nodrošināts maiņas automobilis.

5. Nakšņošana viesnīcā - Uz laiku, kamēr pie Audi pārstāvja tiek veikts nepieciešamais remonts (maks. 5 naktis), mēs rezervēsim jums un Jūsu pasažieriem viesnīcas numuru. Tiks segti viesnīcasizdevumi, ieskaitot brokastis.

6. Taksometrs - Izdevumi par taksometru (alternatīvā variantā par autobusu, vilcienu) tiek segti 80.00 € apmērā.

7. Ceļojuma turpināšana ar autobusu vai vilcienu vai lidmašīnu - Ja nevēlaties turpināt ceļu, izmantojot maiņas automobili, līdz sākotnēji plānotajam galamērķim varat to darīt ar autobusu vai vilcienu vai lidmašīnu. Mēs sedzam šos izdevumus līdz 450.00 € apmērā katrai personai.

8. Automobiļa nogādāšana atpakaļ - Mēs parūpēsimies par Jūsu automobiļa nogādāšanu atpakaļ jums. Ja vēlaties pats atbraukt tam pakaļ, mēs sedzam pamatotos izdevumus līdz 500.00 € apmērā.

9. Rezerves daļu piegāde - Mēs nodrošinām ātru rezerves daļu piegādi (iesk. muitu, gaisa pārvadājumus, kurjerpastu un ekspress piegādi).

10. Papildu izdevumi (tālrunis, maksa par stāvvietu) - Papildu izdevumi, kuri rodas bojājuma dēļ, tiek segti līdz 30.00 € apmērā.