Mēs piemeklēsim Jūsu vēlmēm atbilstošu auto

Lietoto automobiļu krājums

Garantēta kvalitāte.

:plus 110 punktu pārbaude

Katra lietotā Audi automašīna tiek pārbaudīta atbilstoši 110 pārbaudes soļiem. Ja pārbaudē tiek konstatētas kādas neatbilstības, bojātās detaļas tiek nomainītas, izmantojot tikai Audi oriģinālās rezerves daļas. Pēc augsti kvalificēta automehāniķa veiktās pārbaudes jūs saņemsiet viņa parakstītu sertifikātu.

:plus Garantija

Jūsu Audi Approved:plus partneris katrai Audi Approved:plus automašīnai piešķir 12 mēnešu garantiju (saskaņā ar noteikumiem un nosacījumiem). Daudzām Audi rūpnīcas dienesta un nomas automašīnām jūs varat saņemt Audi 3 gadu pagarināto garantiju par brīvu (saskaņā ar noteikumiem un nosacījumiem).

:plus Līzings

Audi Approved:plus partneri sadarbībā ar Audi Līzings jums piedāvā individuālus finanšu pakalpojumus. Tie ietver īpaši jums izstrādātus finansēšanas piedāvājumus ar zemām ikmēneša likmēm un elastību, beidzoties līguma termiņam. Jums ir arī iespēja saņemt piedāvājumu ar pievilcīgiem līzinga nosacījumiem.

:plus Apdrošināšana

Jūsu Audi Approved:plus partneris sadarbībā ar apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējiem piedāvā daudz interesantu automašīnas apdrošināšanas piedāvājumu, lai nodrošinātu jums visaptverošu aizsardzību.

:plus Izmēģinājuma brauciens

Ja vēlaties noskaidrot, kura automašīna ir jums vispiemērotākā, jūsu Audi Approved:plus partneris piedāvā veikt izmēģinājuma braucienu ar jūsu izvēlētu automašīnu.

:plus Jūsu automašīnas atpirkšana

Ja jūs nolemjat iegādāties Audi Approved:plus automašīnu, mēs parūpēsimies par jūsu lietotās automašīnas atpirkšanu. Augsti kvalificēts automehāniķis pārbaudīs jūsu automašīnas tehnisko stāvokli un piedāvās jums atbilstošu tirgus cenu.

:plus Apmaiņa

Ja kaut kādu iemeslu dēļ neesat apmierināts ar savu izvēli, jūs varat samainīt jūsu Audi Approved:plus automašīnu pret ekvivalentu automašīnu desmit darba dienu laikā (maks. 1000 km) pēc pirkuma līguma noslēgšanas. Jūsu Audi Approved:plus partneris jūs informēs par nosacījumiem.

Moller Auto Rīga

Moller Auto Lidosta